پیام فرستادن
چین پایه تعلیق اتومبیل سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Leo Lee

شماره تلفن : +86 15975611535

WhatsApp : +8615975611535

Free call

وسایل نقلیه جدید انرژی در چین

February 10, 2021

آخرین اخبار شرکت وسایل نقلیه جدید انرژی در چین

وسایل نقلیه جدید انرژی در شرف تبدیل شدن به بالاترین درجه رشد بازار بعدی خودرو هستند.تا آنجا که به بازار فعلی چین مربوط می شود ، مدل های ستاره ای زیادی از انرژی جدید وجود دارد. بنابراین چگونه وسایل نقلیه جدید انرژی طبقه بندی می شوند؟ مدل های تولید انبوه معمولی کدامند؟
وسایل نقلیه با انرژی جدید به وسایل نقلیه الکتریکی و هیبریدی تقسیم می شوند.
وسایل نقلیه الکتریکی: وسایل نقلیه الکتریکی (EV) و وسایل نقلیه سلول سوختی (FCV). ویژگی وسایل نقلیه الکتریکی (EV) این است که به حالت رانندگی شارژ باتری از قبل اعتماد کنید. ویژگی های وسیله نقلیه باتری مواد اولیه استفاده از هیدروژن به عنوان سوخت برای تولید برق و استفاده از انرژی الکتریکی آزادشده برای رانندگی.
وسایل نقلیه الکتریکی هیبریدی: نوع موازی و نوع سری نوع موازی دارای موتور و موتور به عنوان قدرت محرک است
از ویژگی های سری برای راه اندازی ژنراتور استفاده می شود و ماشین با برق تولید شده توسط ژنراتور کار می کند.
EV به این معنی است که تخلیه باتری وسایل نقلیه موتوری را برای تأمین انرژی به جلو هدایت می کند تسلا مدل نماینده است

نماینده معمولی از FCV Toyota's Mirai است. در خودروی الکتریکی هیبریدی موازی از قدرت موتور و موتور روغن خام برای جلو بردن ماشین استفاده می شود در حال حاضر مدل معمولی این است: بی وای دی شین.
خودروی الکتریکی هیبریدی در سری فقط از موتور به عنوان نیروی محرکه خودرو استفاده می کند موتور روغن خام فقط برای راه اندازی ژنراتور و استفاده از برق از ژنراتور برای هدایت موتور استفاده می شود وسیله نقلیه معمولی این است که شورولت ولت.

محبوبیت وسایل نقلیه الکتریکی توسط فناوری باتری فعلی محدود می شود اما با پیشرفت سریع علم و فناوری عملکرد و دامنه وسایل نقلیه بسیار بهبود می یابد.
حجم فروش وسایل نقلیه جدید انرژی (NEV) در چین برای پنج سال متوالی در رتبه اول جهان قرار دارد. در میان وسایل نقلیه جدید انرژی ، اتومبیل های سواری عمده محصولات در بازار هستند که بیش از 90 درصد از کل فروش را به خود اختصاص داده اند.
در سال 2020 تولید و فروش NEV ها ، 1.247 میلیون و 1.246 میلیون عدد است ، که تولید و فروش وسایل نقلیه مسافرتی برقی خالص به ترتیب 0.991 میلیون و 1 میلیون نفر است که بازار اصلی وسایل نقلیه مسافری انرژی جدید را اشغال کرده است.
از نظر مدل تسلا مدل 3 و WULING Hongguang Mini EV با فروش بیش از 100000 مدل پرفروش ترین هستند.
از آنجا که حجم فروش وسایل نقلیه جدید انرژی در چین بیش از نیمی از حجم فروش جهانی را تشکیل می دهد.چین هنوز بزرگترین بازار جدید وسایل نقلیه انرژی زا در جهان است و از پتانسیل توسعه زیادی برخوردار است.انتظار می رود حجم فروش NEV (وسایل نقلیه جدید انرژی) در اختیار شما قرار گیرد 25٪ از کل حجم فروش وسایل نقلیه جدید در چین تا سال 2025.
علاوه بر این تیم A1 در حال حاضر در حال کار بر روی ادغام زنجیره تأمین قطعات در بازار پس از فروش وسایل نقلیه جدید انرژی است و انتظار داریم به زودی اخبار بیشتری در این باره داشته باشیم.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ما یا نصب سیستم تعلیق در مورد چگونگی کمک A1 ، لطفا با leo.lee@a1autopartsgz.com تماس بگیرید

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما