پیام فرستادن
چین پایه تعلیق اتومبیل سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Leo Lee

شماره تلفن : +86 15975611535

WhatsApp : +8615975611535

Free call
سیاست حفظ حریم خصوصی

ما کی هستیم

اتصال A1 AUTO PARTS به حفظ اعتماد و اطمینان بازدید کنندگان از وب سایت ما متعهد است.ما هیچ اطلاعات شخصی ، از جمله آدرس ایمیل را به مشاغل دیگر نمی فروشیم ، اجاره نمی دهیم و معامله نمی کنیم.ما این سیاست حفظ حریم خصوصی را برای توضیح جزئیات شرایط جمع آوری اطلاعات شخصی شما ، نحوه استفاده از آنها (از جمله شرایط محدودی که می توانیم آنها را برای مقامات رسمی افشا کنیم) و چگونگی حفظ اطلاعات شما به طور ایمن ایجاد کرده ایم.

 

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

وقتی کسی از وب سایت ما بازدید می کند ؛www.suspensionmounts.com.ما از یک سرویس شخص ثالث به نام Google Analytics برای جمع آوری اطلاعات و جزئیات الگوهای رفتاری بازدیدکنندگان استفاده می کنیم.ما این کار را می کنیم تا از تعداد بازدیدکنندگان سایت مطلع شویم.این اطلاعات برای شناسایی کسی استفاده نمی شود و هیچ اطلاعات شناسایی شخصی جمع آوری نشده است.ما برای شناسایی افرادی که از وب سایت ما بازدید می کنند ، هیچ تلاشی نمی کنیم و به Google نیز رضایت نمی دهیم.

 

لیست های پستی

هنگام ثبت نام برای دریافت به روز رسانی موجودی ماهانه در مورد جدیدترین قطعات تعلیق خودرو ، ما نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل شما را درخواست خواهیم کرد.ما از این اطلاعات برای ارسال این به روزرسانی ها استفاده خواهیم کرد و بعضاً در صورت معتبر بودن و صحیح بودن اطلاعات با شما تماس خواهیم گرفت.اطلاعات جمع آوری شده (نام ، نام خانوادگی و آدرس ایمیل شما) با سایر مشاغل یا سازمان ها فروخته نمی شود ، اجاره داده نمی شود و معامله نمی شود.

برای ارسال به روزرسانی های مرتب ما .ما اطلاعاتی راجع به اینکه چه کسی ایمیل های ما را باز می کند ، موقعیت مکانی را بر اساس کشور شخصی که ایمیل را باز می کند ، کلیک می کند که روی کدام پیوندها در ایمیل کلیک می کند و چند بار ایمیل باز می شود و روی آنها کلیک می شود.

با کلیک بر روی پیوند لغو اشتراک در یکی از ایمیل های ما می توانید عضویت در خبرنامه های ما را لغو کنید یا مستقیماً از طریق ایمیل برای ما design@a1autopartsgz.com

 

خرید

اگر از طریق وب سایت ما خریدی انجام دهید ، پرداخت شما از طریق درگاه پرداخت پردازش می شود و به همین ترتیب هر یک از داده های کارت توسط یک ارائه دهنده خدمات پرداخت امن خارج از سایت پردازش می شود.
A1 AUTO PARTS CONNETION اطلاعات کارت شخصی شما را ذخیره نمی کند.

 

دسترسی به اطلاعات شخصی شما

شما حق مشاهده ، اصلاح یا حذف اطلاعات شخصی در اختیار ما را دارید.درخواست خود را به آدرس ایمیل A1 AUTO PARTS CONNECTION از طریق ایمیل ارسال کنید:sales@a1autopartsgz.com و ما درخواست شما را ظرف 24 ساعت پردازش خواهیم کرد.

 

تغییرات در این سیاست حفظ حریم خصوصی

این سیاست حفظ حریم خصوصی آخرین بار در تاریخ 30/04/2020 بررسی شده است. در صورت بروز مقررات موثر بر سیاست حفظ حریم خصوصی ما ، این سیاست به صورت سالانه یا زودتر مورد بررسی قرار می گیرد.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما